Ruszył turniej Sokołów Cup 2021

Ruszył turniej Sokołów Cup 2021

15 listopada rozpoczął się Sokołów Cup, czyli nowy turniej CS:GO dla amatorów, z pulą nagród o wartości 5 000 zł. Dodatkową atrakcją jest też konkurs, w którym trzeba wykazać się nie tylko celnością ale i kreatywnością.


Sokołów Cup to turniej organizowany we współpracy z agencją beloud. Jest relacjonowany w mediach społecznościowych beloudGG, sekcji e-sportowej portalu Sportowe Fakty należącego do grupy Wirtualna Polska oraz na profilach zaangażowanych influencerów. Przebieg rozgrywek transmitowany jest na kanale Twitch beloudGG. Dodatkowo, podczas transmisji finałów, prowadzone są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. – Organizacja turnieju w grze Counter-Strike: Global Offensive dla marki Sokołów to dla nas wielki zaszczyt. Cieszymy się, że to właśnie beloud zostało wybrane do zorganizowania turnieju Sokołów Cup, skierowanego do aspirujących graczy. Amatorskim zespołom brakuje miejsca do treningu, a my staramy się im je dostarczyć, aby mogli realizować swoją pasję, a kto wie, może w przyszłości zagościć na wielkich turniejach, takich jak chociażby IEM Katowice - mówi Jakub Szumielewicz, prezes beloud.

16 listopada na stronie esport.sokolow.pl rozpoczął się także konkurs, w którym można wygrać nagrody, cieszące się dużą popularnością każdego fana e-sportu. Są to profesjonalny fotel gamingowy, myszki gamingowe renomowanej firmy Razer oraz zestawy przekąsek firmy Sokołów. Przed uczestnikami konkursu stoi jedno proste zadanie – wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak walczysz z głodem, podczas długich sesji gamingowych?”

Sokołów jako pierwsza firma z branży zaangażował się we wsparcie e-sportu, a rozwój tej nowej dziedziny sportu jest niezwykle dynamiczny, także w naszym kraju. Grono pasjonatów tej formy sportowych zmagań - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, wciąż się poszerza. Firma Sokołów, wychodząc naprzeciw tym najbardziej aktualnym trendom, już od kilku lat aktywnie angażuje się we wsparcie e-sportu. – E-sport to niewątpliwie prawdziwy fenomen naszych czasów – mówi Marcin Bałanda, Dyrektor ds. PR i Komunikacji w Sokołów S.A. – Doceniamy pasję, zaangażowanie i niezwykłe umiejętności fanów gier komputerowych. Chcemy im towarzyszyć w tej jakże ważnej dla nich formie rozrywki i spędzania wolnego czasu, tym bardziej że mamy dla wszystkich e-sportowych pasjonatów wiele ciekawych propozycji produktowych. Nasza firma była już m.in. partnerem Game Clash Masters, partnerem polskiej transmisji legendarnego turnieju IEM Katowice, jak również partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Cieszymy się, że każda z tych inicjatyw spotkała się z niezwykle pozytywnym przyjęciem. Dlatego też nadszedł czas na nasze kolejne kroki w e-sportowym świecie.

Życzymy wszystkim uczestnikom turnieju powodzenia w gamingowych zmaganiach.
 

Sokołów partnerem polskiej transmisji IEM Katowice

Sokołów partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO

Sokołów dostarcza e-sportowych wrażeń