Sokołów dostarcza e-sportowych wrażeń

Sokołów to nowoczesna firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest mecenasem sportu, nie tylko w klasycznym wydaniu. Potwierdziliśmy to, włączając się w organizację elitarnego, międzynarodowego wydarzenia e-sportowego: turnieju Games Clash Masters. Sokołów został sponsorem tej wyjątkowej imprezy.


Rozgrywki e-sportowe cieszą się ogromną i nieustannie rosnącą popularnością oraz budzą wielkie emocje. Nie inaczej było podczas Games Clash Masters – rozgrywek, w których uczestniczą znane i cenione na całym świecie drużyny grające w Counter-Strike’a. Ich zmagania śledzą licznie zgromadzeni kibice, gorąco dopingując swoje ulubione zespoły. Ostatnia edycja turnieju, która odbyła się w gdyńskiej Arenie, okazała się najlepszą spośród dotychczasowych, czego dowodzi pobicie wszystkich statystyk z ubiegłego roku. Podczas tej edycji dodatkowych wrażeń dostarczył Sokołów, jako sponsor imprezy.


Z myślą o fanach e-sportu Sokołów przygotował specjalną strefę gier, w której wszyscy chętni mogli rozegrać turniej w popularną grę futbolową lub Counter-Strike’a. Zwycięzcy turniejów otrzymywali w nagrodę przekąski z linii Snacks&Chips, które idealnie nadają się do pochrupania podczas gry. Wśród atrakcji w strefie Sokołów znalazły się też gry w stylu retro. Osoby pamiętające takie gry jak Mario mogły przypomnieć sobie sprzęt i gry z epoki konsoli telewizyjnych. Sokołów zapewnił również posiłki dla zawodników i organizatorów – smakowite dania zdobyły mnóstwo pochwał.

Obecność takiego sponsora idealnie wpisała się w pełną emocji atmosferę wydarzenia. Impreza z pewnością na długo zapadnie w pamięć wszystkich uczestników – to były trzy niezwykłe dni!
 

 

Ruszył turniej Sokołów Cup 2021

Ruszył turniej Sokołów Cup 2021

Sokołów partnerem polskiej transmisji IEM Katowice

Sokołów partnerem finałów ESL Mistrzostw Polski w CS:GO